„NOWE PERSPEKTYWY. Program aktywnej integracji w Gminie Sośnicowice”. INFORMACJE

„NOWE PERSPEKTYWY. Program aktywnej integracji w Gminie Sośnicowice”.

W miesiącu sierpniu br. odbyła się rekrutacja osób – kandydatów do udziału w projekcie „NOWE PERSPEKTYWY. Program aktywnej integracji w Gminie Sośnicowice”.

W oparciu o dokumentację wewnętrzną ośrodka pomocy i z rozpoznania lokalnego środowiska wytypowano osoby, które spełniały formalne warunki zakwalifikowania do projektu. Osobom tym przedstawiono podstawowe założenia projektu, zasady uczestnictwa w nim, ponadto przeprowadzono ankiety rekrutacyjne. Na podstawie ankiet oraz dokumentacji dokonano weryfikacji kandydatów do projektu. Ostatecznie do projektu zakwalifikowano 5 osób, które po podpisaniu deklaracji udziału w projekcie uzyskały status uczestnika projektu.

Data wytworzenia: 2008-09-29 13:09 Autor: Paweł Nawara Data publikacji: 2008-09-29 11:08 Osoba udostępniająca na stronie: root Data ostatniej modyfikacji: 2011-12-05 Osoba modyfikująca: root